Pazartesi, Şubat 25, 2019

12 MONKEY'S Dizi İncelemesi

  Hiç yorum yok

12 MONKEY'S

Tür: Bilim Kurgu-Gerilim
Sezon Sayısı: 4
Bölüm Sayısı: 47
Senarist: Terry Gilliam

 12 Monkeys 2015'te yayınlanmaya başlamış tv dizisi, Syfy kanalında ekranlara gelen dizi, Terry Gilliam’ın 1995 yapımı aynı adlı kült filminin televizyon uyarlamasıdır. Başrolünde Aaron Stanford, Amanda Schull, Barbara Sukowa, Kirk Acevedo ve Emily Hampshire gibi isimler yer alıyor.

Konusu: The army of the 12 monkeys örgütünün Dünya'da ki 7 milyar insanı ölüme sürükleyen çok tehlikeli bir virüsü dünyaya yayması üzerine gelecekte yaşamakta olan "bağışık" (virüse karşı bağışıklığı olan) kişilerin zaman makinesiyle geçmişe gidip bu virüsü yayan örgütü durdurma çabalarını ele alan bir dizidir.

Kendi Görüşüm: Dizi çok akıcı ve sürükleyici olmakla beraber, içinde aynı zamanda heyecan ve gerilim de barındırmakta. Ana karakterimiz James Cole'un başından geçen olaylar ve bu olayların diziye olan etkileri çok ilgi çekici. Bitirdiğim nadir dizilerden olan bu diziyi izlerken hiç-bir zaman sıkılmayacaksınız. Her dakikası ve her bölümünü "YOK ARTIK" diyerek izleyeceğiniz bir serüven sizleri bekliyor...

Fragman


Eğer bu yazıyı beğendiyseniz aşağıdaki butonlar ile paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder