Pazar, Aralık 23, 2018

Windows 8.1 Güncelleştirmeler Denetleniyor Çözümü

  Hiç yorum yok

Windows 8.1 Güncelleme Hatası Çözümleri

Merhaba arkadaşlar eğer bilgisayarınızın işletim sistemini Windows 8.1 yaptıysanız ya da kurulu olan Windows 8.1 i sıfırladıysanız ardından sisteminiz için olan güncellemeleri almaya çalıştığınızda "Güncelleştirmeler Denetleniyor.." deyip takılı kalıyorsa aşağıda yazdıklarımı yaptıktan sonra bu hatadan kurtulacaksınız.

1. Yol

Buraya tıklayın ve açılan sayfadan Windows 8.1 işletim sisteminizin bit sürümüne göre olan Mart 2016 güncellemesini kurun.


Güncellemeyi kurduktan sonra sisteminizi yeniden başlattığınız zaman büyük ihtimal ile artık sisteminiz Windows 8.1 üzerinden sorunsuz bir biçimde güncellemeleri alacaktır.

2. Yol

Eğer 1. yol işinize yaramazsa o zaman bu yöntemi deneyebilirsiniz. Windows update troubleshooter yani Windows update sorun gidericisini buraya tıklayın ve indirin ardından yönetici olarak çalıştırın.
Otomatik olarak sorunları giderecektir.Eğer 2. yolu denedikten sonra da hata almaya devam ediyorsanız bu gönderinin altına yorum olarak aldığınız hatayı yazarsanız çözümlerini sizlere söyleyebilirim.
Eğer bu yazıyı beğendiyseniz aşağıdaki butonlar ile paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder