Pazar, Mayıs 13, 2018

Nostale Hangi Levelda Nerede Kasılmalı ?

  Hiç yorum yok

Hangi Levelda Nerede Kasılmalı

Nostale de genel olarak 1-36 Levelleri arası level atlamak kolay - 36-54 arası daha zor , 55-85 arası kolay , 85-99 arası level atlamak zordur. 

Nerelerde Kasılmalıyız ?


1-36 Level Arası1-36 level arası Maden çayırı-Kuyruklu çayır gibi yerlerde global görevleri yapmanız yeterli olacaktır.
İlk levellerda çoğunlukla iş seviyesi kasmalıyız ve görev ağırlıklı takılarak levelimizi atlatmalıyız zaten bu levellarda level almak sizi çok zorlamayacak sıkı bir oyuncuysanız 1 gün içerisinde 20 - 30 level olabilirsiniz.

36 Level Oldugumuz Zaman Sp Kartları İle Tanışıyoruz.

Savaşçı


Okçu


Büyücü


36 - 55 Level Arası36 Level olup işiniz 20 olduğu takdirinde sp1'lerinizi takabilirsiniz. 55 Levele kadar görevlere devam edecekseniz tabii görevleriniz daha da zorlaşıcak fakat bu elde ettiğiniz spler size çok kolaylık sağlayacak.
Kuyruklu yıldızda kasılabilirsiniz. 2. Madenin yanında jajamaru sp si alınan meteorun yanındaki portaldan geçtiginiz zaman kuyruklu yıldıza geçeceksiniz.


55-85 LevelOyun asıl olarak bu leveller arasında başlıyor. Büyücüler sp 2, savaşcılar sader, okçular wk ile etrafda dolanıp lod da kasılacaktır.

Burada daha sık LOD'da kasılabilirsiniz. Lod Türkiye saatleri ile Saat 15:00-21:00 arasında olmaktadır. Burada çok fazla exp(tecrübe puanı) gelmektedir. Buraya Işık kartlarıyla giriş yapılmakta.

BÜYÜCÜ: SP2 (HOLY)
 SAVAŞÇI: SP3 (SADER) 
OKÇU: SP4 (WK) kartları ile girmektedir.

Savaşçı


Okçu


Büyücü


85-99 LevelBuraya kadar sıkılmadan geldiysek daha çok +90 olduğunuzda volkanda , fcde , çölde ve lodda kasılacaksınız. Her çeşit kartı kullanabilmektesiniz. Burada karttan ziyade itemler daha öne çıkmakta. İtemlere PVE midyesi basarak ön planlara çıkabilirsiniz.
Eğer bu yazıyı beğendiyseniz aşağıdaki butonlar ile paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder