Perşembe, Nisan 26, 2018

League of Legends Sesli Konuşma Geldi

  Hiç yorum yok


League of Legends Sesli Konuşma Geldi !


Dota da uzun zamandır bulunan sesli konuşma özelliği sonunda league of legends’e de geldi.

Tabi dota da Ruslar sesli konuşma ile insanları sinir ederken sanırım league of legends yönetimi bunu göze alamamıştı uzun zamanlar boyunca.

Uzun zaman sonra özelliği eklediler peki bu özellik nasıl çalışıyor ? Yani oyundaki herkes ile sesli konuşabiliyor muyuz ?

Öncelikle şunu söyleyeyim rahat olabilirsiniz oyunda sesli konuşma gelmiş olmasına rağmen herkes ile sesli konuşamıyorsunuz. Sadece kendi takımınızdaki yani preleriniz ile sesli konuşabiliyorsunuz. Anlayacağınız o ki artık league of legends oynarken discord ya da herhangi bir konuşma programı kullanmanıza gerek kalmadı. Tabi arkada şarkı dinlemek istiyorsanız gene siz discord kullanmaya devam edin.

Şimdi gelelim asıl konumuza loldeki sesli konuşmada ne gibi özellikler var ?

Takım arkadaşlarınız ile sesli olarak konuşabiliyorsunuz.

Bas konuş gibi ayarlar ile sesinizin sadece bastığınız zaman gitmesini sağlayabiliyorsunuz.

İnce ayarlar ile mikrofon kaynaklı arka sesi kaldırabiliyorsunuz.

Şimdilik sadece böyle özellikleri var. Zaman ile geliştirmelerini ve daha güzel bir ses uygulaması haline getirmelerini bekliyoruz.

Artık en azından İnternet kafede oynarken evden oyun giren bir arkadaşınız ile oynarken İnternet kafede discord indirmek ile uğraşmak zorun kalmayacaksınız ya da skype hesabının şifresini unutanlar e-postalarına gidip şifrelerini tekrar yenilemek zorunda kalmayacak.

Not : Eğer takımınızda tanımadığınız birisi var ise onu susturabiliyorsunuz ya da ayarlardan 2. ses butonun tıklayıp sesli konuşma ayarlarından karşı tarafa sizin sesinizin gitmesini engelleyebiliyorsunuz.

Not : Sesli konuşmayı kullanmak için bir grupta olmanız gerekiyor yoksa hata alırsınız!

League of Legends Sesli Konuşma Özelliğini Denediğimiz Videomuzu İzleyebilirsiniz.


Eğer bu yazıyı beğendiyseniz aşağıdaki butonlar ile paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder