Perşembe, Nisan 26, 2018

League of Legends Maç Geçmişine Bakma ve MMR Öğrenme

  Hiç yorum yok

League Of Legends Maç Geçmişine Bakma


İlk olarak yazıma League of Legends maç geçmişini öğrenme ile başlamak istiyorum.

Maç geçmişinizi öğrenmek için bir çok yol var tabiki bunu en doğru şekilde size sunacak olan lolün kendi sitesindeki maç geçmişi bölümünü kullanmak olacaktır. Tabi bu size yeterli gelmiyorsa tr.op.gg ve lolking gibi sitelerden de yardım alabilirsiniz.

Eğer lolün kendi sitesinden maç geçmişinizi öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayın ve hesabınız ile giriş yapıp maç geçmişinize hemen bakabilirsiniz.Yukarıdaki resimdeki gibi maç geçmişinizi görebilirsiniz.

TR.OP.GG de ise açılan sayfada kullanıcı adınızı aratıp yukarıdaki yenile butonuna tıklayıp maç  geçmişinizi görebilirsiniz.Lolkingden de aynı şekilde tr.op.gg deki gibi bakabilirsiniz.

League of Legends MMR Nedir Nasıl Öğrenilir ?

Yanın bu başlığına da mmr ın ne olduğunu açıklayıp girmek istiyorum. MMR sizin oyundaki kümenize göre nasıl oynadığınız dır. MMR’ınız yüksek ise oyunda dereceli maçlardan daha çok lp gelir ve daha hızlı lig atlarsınız ama mmr’ınız düşükse az lp gelir ve daha zor lig atlarsınız.

Attığınız totemler, ejdere yaptığınız yardımlar, asistleriniz , killeriniz ve farmlarınız mmr’ınızı etkiler.

Gelelim MMR Nasıl Öğrenilir ?

TR.OP.GG ye girip kullanıcı adınız ile aynı şekilde arama yapın. Güncelle diyin. Ardından yukarıdaki yeşil renkteki SOLO MMR a tıklayın. Size tahmini olarak MMR’ınızı gösterecektir.


Eğer bu yazıyı beğendiyseniz aşağıdaki butonlar ile paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder